SWA Financial Coaches 2019/20

 

First Name

Last Name

Club Name

Tasha

Abbott

Wongan Hills Swimming Club

Heather

Adams

Armadale KELMSCOTT

Landers

Alexander

LESMURDIE LEGENDS SWIMMING CLUB INC

Kirk

Allnutt

Armadale KELMSCOTT

David

Anderson

RIVERSIDE SC

Renee

Anderson

Quairading Aquatic Club Incorporated

Zachary

Anderson

Breakers WA Swim Club

Natalie

Ballard

Kwinana

Norman

Bario

Mt Barker Swimming Club

Scott

Barnes

Exmouth Swim Club

Ryan

Barrett

Victoria Park Swimming Club

Emily

Bastian

Newman Amateur Swimming Club

Amber

Bee

Busselton

Brandon

Bennier

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Trent

Bennier

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Narelle

Bernhardt

Kalgoorlie Amateur Swimming Club

Lisa

Biesheuvel

Southside Penrhos Wesley

Bethwyn

Boatwright

Paraburdoo Amateur Swimming Club

Lara

Bodey

Western Sprint Swimming Club

Lennard

Booth

UWA-West Coast Swimming Club

Lee

Boylan

Margaret River

Lennard

Bremer

Tuart Hill Swimming Club

Sherri

Breton

Paraburdoo Amateur Swimming Club

George

Brown

Thornlie and Districts Swimming Club

Mark

Brown

Arena Swim Club

Loren

Bryant

Boddington

Zoe

Buck

Bunbury

Taarna

Cam

Australind Swimming Club

Clark

Carlson

Western Sprint Swimming Club

Eoin

Carroll

Perth City Swimming Club

Mickie

Castieau

Bunbury

Kate

Chaisty

Peel Aquatic Club

Robyn

Chaisty

Peel Aquatic Club

Kylie

Chaplin

Carnarvon Amateur Swimming Club

Carlos

Chitao

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Harry

Clark

Breakers WA Swim Club

Pauline

Collins

Manjimup Marlins

Leighton

Cook

UWA-West Coast Swimming Club

Ricinda

Cook

Broome

Jennifer

Coulston

Tom Price Amateur Swimming Club

Adam

Cowie

Rockingham

Sandra

Crabtree

RIVERSIDE SC

Mikaela

Crittenden

Paraburdoo Amateur Swimming Club

Paolo

Da Silva

Arena Swim Club

Phyllis

Davis

Paraburdoo Amateur Swimming Club

Deborah

de Jonge

Mt Barker Swimming Club

Wayne

De Lacy

Central Aquatic Swimming and Life Saving Club

Julie

Denney

Hedland Amateur Swimming Club

Daniel

Dielesen

Breakers WA Swim Club

Lennee

Diggins

Bunbury

Bundi

Dingjan

Southside Penrhos Wesley

Shannon

Doody

Kwinana

Steven

Douglas

Northam

Claire

Evans

St Hilda's Swim Club

Jason

Evans

Bunbury

Suzanne

Evans

Wickham Swim Club

Ashleigh

Ezard

LESMURDIE LEGENDS SWIMMING CLUB INC

Emily

Fernandez

Aquajets Swimming Club

Kimberley

Fiegert

Esperance Amateur Swim Club

Erika

Fiori

UWA-West Coast Swimming Club

Debra

Foster

Central Aquatic Swimming and Life Saving Club

Sally

George

Corrigin Amateur Swimming Club Inc

Will

Greenwood

Westside Christchurch Aquatic

Hannah

Guy

Superfins WA

Chloe

Gwynne

Rockingham

George

Harnetty

Albany

Jonathan

Harrison

Westside Christchurch Aquatic

Shaun

Harrison

Arena Swim Club

Tanya

Hart

Narrogin

Cameron

Hawthorn

Tuart Hill Swimming Club

Gemma

Herrington

Riverton

Jocelyn

Hewett

Corrigin Amateur Swimming Club Inc

James

Hornby

Mandurah

Bryson

Humphries

York Swimming Club

Chadd

Hunt

Northam

Shane

Jamieson

Australind Swimming Club

Tahlia

Jensen

Bunbury

Deborah

Jones

St Hilda's Swim Club

Taj

Jones

St Hilda's Swim Club

Christian

Jongsma

Victoria Park Swimming Club

Wendy

Joyce

St Hilda's Swim Club

Melissa

Justins

South Shore

Emily

Kayser

All Saints Swimming Club

Jacqueline

Kayser

All Saints Swimming Club

Christine

Kearney

Carnarvon Amateur Swimming Club

Michelle

Kearney

Carnarvon Amateur Swimming Club

Brooke

Kemp

Rockingham

Ulrike

Kesners

All Saints Swimming Club

Tiffany

Latham

Collie

Deborah

Lauritsen

Esperance Amateur Swim Club

Lara

Lee

Bunbury

Christophe

Lin

South Shore

Britt

Logie

Boddington

Matt

Magee

Perth City Swimming Club

Jade

Mann

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Jacob

Mason

Tom Price Amateur Swimming Club

Erin

Mcaleese

Albany

Bud

McAllister

Arena Swim Club

Julie

McCallum

Exmouth Swim Club

Katie

McFarlane

Perth City Swimming Club

Aaron

McHugh

Onslow

Ralph

McManis

Newman Churchlands Swim Club

Dion

Mepham

Western Sprint Swimming Club

Tricia

Miller

Busselton

Ian

Mills

North Coast Swim Club

Rachel

Morgan

Armadale KELMSCOTT

Samantha

Morgan

Armadale KELMSCOTT

Louise

Moroney

Southside Penrhos Wesley

Andy

Muller

Perth City Swimming Club

Sian

Munks

Superfins WA

Craig

Murray

South Shore

Jacinta

Murray

Beverley Swimming Club

Valerie

Newboult

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Suzanna

Olsen

Superfins WA

Robert

Palfery

UWA-West Coast Swimming Club

Lisa

Parker

Newman Amateur Swimming Club

Chantel

Parsons

Bunbury

John

Patterson

Aqua Attack Swimming Club

Nicole

Patterson

Aqua Attack Swimming Club

Jack

Paull

All Saints Swimming Club

Warren

Paynter

UWA-West Coast Swimming Club

Joanne

Pedley

LESMURDIE LEGENDS SWIMMING CLUB INC

Sarah

Peters

Wongan Hills Swimming Club

Stefan

Prentice

Superfins WA

Jaime

Prescott

All Saints Swimming Club

Tara

Prosser

Paraburdoo Amateur Swimming Club

Carla

Proud

Dowerin

Sharee

Quayle

Exmouth Swim Club

Valerie

Rappold

All Saints Swimming Club

Kym

Redden

Carnarvon Amateur Swimming Club

Kym

Redman

Karratha Amateur Swimming Club

Simon

Redmond

Arena Swim Club

Debra

Revell

Pinjarra

Scott

Richardson

Kalgoorlie Amateur Swimming Club

Amanda

Roberts

Exmouth Swim Club

Nicole

Robertson

Albany

Penny

Rollo

Perth City Swimming Club

Gregory

Ross

Aqua Attack Swimming Club

Stephen

Saffy

Bunbury

Angela

Scott

Geraldton

Michelle

Seaton

Exmouth Swim Club

Kate

Seeley

Exmouth Swim Club

Andrew

Sexton

Busselton

Michael

Shaw

UWA-West Coast Swimming Club

Bradlee

Sheppard

Southside Penrhos Wesley

Louise

Siegert

Wongan Hills Swimming Club

Veronica

Smit

Armadale KELMSCOTT

Annie

Smith

UWA-West Coast Swimming Club

Anthea

Smith

Broome

Brayden

Smith

Tuart Hill Swimming Club

Jacob

Smith

Tuart Hill Swimming Club

Natalie

Smith

Paraburdoo Amateur Swimming Club

Hyojin

Son

Manjimup Marlins

Ryan

Spencer

UWA-West Coast Swimming Club

John

Stacey

Kalgoorlie Amateur Swimming Club

Gerry

Stachewicz

Aquajets Swimming Club

Thomas

Stachewicz

All Saints Swimming Club

Rosie

Starling

Exmouth Swim Club

Patrick

Stellino

Peel Aquatic Club

Joanne

Stephen

Northam

Rebecca

Stokes

Karratha Amateur Swimming Club

Reuben

Taniora

Paraburdoo Amateur Swimming Club

Beatrice

Tay

Superfins WA

Brett

Tongue

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Vanessa

Turco

Wickham Swim Club

Christopher

Twomey

South Shore

Harrison

Uglow

North Coast Swim Club

Hannah

Van De Velde

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Martin

Van Rooyen

Bridgetown Swimming Club

Samuel

Vandenberg

All Saints Swimming Club

Natasha

Vergone

Mandurah

Michael

Verran

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Karen

Vlastuin

Boddington

Robert

Vlastuin

Boddington

David

Voysey

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Debbie

Walker

Tom Price Amateur Swimming Club

Sharon

Warner

Kambalda Amateur Swimming Club

Anthony (Mike)

Warnock

Australind Swimming Club

Nick

Watkins

Southside Penrhos Wesley

Siobhan

Wilkins

Western Sprint Swimming Club

First Name

Last Name

Club Name

Tasha

Abbott

Wongan Hills Swimming Club

Heather

Adams

Armadale KELMSCOTT

Landers

Alexander

LESMURDIE LEGENDS SWIMMING CLUB INC

Kirk

Allnutt

Armadale KELMSCOTT

David

Anderson

RIVERSIDE SC

Renee

Anderson

Quairading Aquatic Club Incorporated

Zachary

Anderson

Breakers WA Swim Club

Natalie

Ballard

Kwinana

Norman

Bario

Mt Barker Swimming Club

Scott

Barnes

Exmouth Swim Club

Ryan

Barrett

Victoria Park Swimming Club

Emily

Bastian

Newman Amateur Swimming Club

Amber

Bee

Busselton

Brandon

Bennier

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Trent

Bennier

Guildford Kalamunda Districts Swimming Club

Narelle

Bernhardt

Kalgoorlie Amateur Swimming Club

Lisa

Biesheuvel

Southside Penrhos Wesley

Bethwyn

Boatwright

Paraburdoo Amateur Swimming Club

Was this page helpful?yesno

Thanks for your feedback.

Go back to top